MUUD SEADMED

Filter
Hind, eurodes
Tõstekõrgus, m
Tootja
Viavac
KSF
Genie
Kaal, kg
Tõstevõime, kg
Kipsitõstuk DW520
16.58 €/päev + käibemaks (3.65 €)
Materjalitõstuk Genie SLA 20 6m
30.95 €/päev + käibemaks (6.81 €)
Materjalitõstuk Genie SLA 15 4.5m
30.95 €/päev + käibemaks (6.81 €)
Materjalitõstuk Genie SLA 25 7.5m
30.95 €/päev + käibemaks (6.81 €)
Vaakumtõsteseade GBX2 8P-4E SWL=800kg
127.20 €/päev + käibemaks (27.98 €)
Vaakumtõsteseade VIAVAC-GB (250)
50.09 €/päev + käibemaks (11.02 €)
Vaakumtõsteseade VIAVAC-GB (375)
50.09 €/päev + käibemaks (11.02 €)
Vacuum lifter Viavac CladBoy CB400
55.65 €/päev + käibemaks (12.24 €)
Vaakumtõsteseade VIAVAC GB-500
56.35 €/päev + käibemaks (12.40 €)
Hüdrauliline kaubaaluste tõstuk Rokla
9.54 €/päev + käibemaks (2.10 €)

Kipsitõstuk rent ja muud tõsteseadmed Tosta.ee-lt

Kui teete ehitus- või remonditöid ja vajate spetsiaalseid tõsteseadmeid, siis Tosta.ee pakub laia valikut renditavaid tõsteseadmeid, sealhulgas kipsitõstuki renti, materjalitõstuki renti, vaakumtõstuki renti ja rokla renti. Meie eesmärk on pakkuda teile kvaliteetseid seadmeid, mis aitavad teil tõsta, transportida ja paigaldada materjale ning teostada ehitustöid efektiivselt ja ohutult.

Kipsitõstuk rent

Kipsitõstuk on hädavajalik seade, mis aitab tõsta ja paigaldada kipsplaate või muud sarnast materjali kõrgemale korrusele või raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse. Meie kipsitõstukite renditeenused võimaldavad teil säästa aega ja vaeva, tagades samal ajal materjalide ohutu ja täpse paigaldamise.

Materjalitõstuki rent

Materjalitõstuk on mitmekülgne seade, mis sobib ideaalselt erinevate materjalide tõstmiseks ja transportimiseks ehitusplatsil. Kasutades meie materjalitõstuki renditeenust, saate lihtsustada raskete materjalide tõstmist, mis omakorda suurendab teie töö tõhusust ja ohutust.

Vaakumtõstuki rent

Vaakumtõstuk on suurepärane lahendus klaasi, keraamika või muude siledate materjalide tõstmiseks ja paigaldamiseks. Meie vaakumtõstukite renditeenus pakub teile võimalust tõsta ja liigutada selliseid materjale ohutult ja täpselt. See tagab materjalide turvalisuse ja vähendab vigastuste ohtu.

Rokla rent

Roklad on kasulikud raskete koormate tõstmiseks ja liigutamiseks. Rokla rentimine Tosta.ee-lt võimaldab teil hõlpsasti ja ohutult tõsta ja transportida kaubaaluseid või muid raskeid koormaid. Meie tõsteseadmete renditeenused pakuvad teile mitmesuguseid valikuid, et vastata teie vajadustele.

Tosta.ee pakub mitte ainult kvaliteetseid tõsteseadmeid, vaid ka professionaalset juhendamist, et tagada seadmete ohutu ja tõhus kasutamine. Olgu teie projekt suur või väike, meie renditavad tõsteseadmed aitavad teil saavutada parimad tulemused. Võtke meiega ühendust juba täna, et saada lisateavet tõsteseadmete rentimise kohta ja broneerida endale vajalik seade.

Miks valida meid?

Tõsteseadmete rent ja transport üle Eesti

Tosta.ee esindused leiab Eesti suurimatest linnadest. Tarnime seadmeid üle Eesti.

Ainult tuntud tootjate seadmed

Meilt leiate tuntuimate tootjate kvaliteetsed seadmed kõrguses töötamiseks. Meie tehnika on tehniliselt kontrollitud ja kasutamiseks korras.

Lai valik seadmeid

Meil on suur valik vajalikke seadmeid erinevateks töödeks. Rendime seadmeid nii era- kui ka juriidilistele isikutele.