Laotõstukid

Filter
Hind, eurodes
MAX TÕSTEKÕRGUS
Tootjale
Still
Manitou
Hyster
TÕSTEVÕIME
Manitou ME430
105.18 €/päev + käibemaks (23.14 €)
3000.00TÕSTEVÕIME
STILL RX 60-40
117.70 €/päev + käibemaks (25.89 €)
4000.00TÕSTEVÕIME
Hyster P1.6
32.56 €/päev + käibemaks (7.16 €)
1600.00TÕSTEVÕIME
BT C3E160
105.18 €/päev + käibemaks (23.14 €)
1600.00TÕSTEVÕIME
Diesel forklift STOCKA FDH-BY-4 3,3T/3.1M
99.64 €/päev + käibemaks (21.92 €)
3300.00TÕSTEVÕIME
Manitou M50-4 ST-5
144.00 €/päev + käibemaks (31.68 €)
5000.00TÕSTEVÕIME

Miks valida Tosta.ee LAOTÕSTUKID rent?

Tosta.ee on usaldusväärne partner, kui vajate erinevate seadmete renti, sealhulgas kahveltõstuki renti, rataslaaduri renti, piikvasara renti ja korvtõstuki renti. Meie laotõstukid ja muud seadmed on saadaval mitmes erinevas suuruses ja tõstevõimega, et rahuldada teie vajadusi. Lisaks sellele pakume konkurentsivõimelisi hindu ja paindlikke renditingimusi, mis muudavad meid teie poolt eelistatud partneriks tõsteseadmete rentimisel.

Kahveltõstuki rent - Meie kahveltõstukid on kvaliteetsed ja hooldatud, tagades teie töö tõhususe ja ohutuse. Olgu selleks siis lao ümberkorraldamine või raskete koormate tõstmine, meie kahveltõstukid on alati valmis teid aitama.

Korvtõstuk rent - Kõrgel asuvate tööde puhul on korvtõstukid hädavajalikud. Tosta.ee pakub mitmeid erinevaid korvtõstukeid, mis võimaldavad teil ohutult ja tõhusalt töötada kõrgustes. Meie korvtõstukite renditingimused on paindlikud ja kliendisõbralikud..

Meie laotõstukid on tipptasemel seadmed, mis vastavad kõrgeimale standardile. Tõstukid on varustatud kaasaegse tehnoloogiaga, mis tagab nende töökindluse ja ohutuse. Lisaks pakume regulaarset hooldust ja järelevalvet, et tagada masinate sujuv töötamine.

Laotõstukid on oluline osa igapäevastest logistikatöödest, aidates kaupu efektiivselt ladustada ja transportida. Meie laotõstukite renditeenused on paindlikud ja kohandatavad vastavalt teie vajadustele. Kas vajate lühiajalist rendiperioodi või pikaajalist partnerlust, saame pakkuda lahendust, mis sobib teile kõige paremini.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Tosta.ee on teie usaldusväärne partner seadmete rentimisel, sealhulgas kahveltõstuki rent, seadmete rent, rataslaaduri rent, piikvasara rent ja korvtõstuki rent. Meie laotõstukid ja muud seadmed on kvaliteetsed, usaldusväärsed ja taskukohased. Lisaks pakume paindlikke renditingimusi, et muuta teie töö tegemine edukaks ja efektiivseks. Valige Tosta.ee ja oleme teie seadmete rentimise partneriks.

Miks valida meid?

Tõsteseadmete rent ja transport üle Eesti

Tosta.ee esindused leiab Eesti suurimatest linnadest. Tarnime seadmeid üle Eesti.

Ainult tuntud tootjate seadmed

Meilt leiate tuntuimate tootjate kvaliteetsed seadmed kõrguses töötamiseks. Meie tehnika on tehniliselt kontrollitud ja kasutamiseks korras.

Lai valik seadmeid

Meil on suur valik vajalikke seadmeid erinevateks töödeks. Rendime seadmeid nii era- kui ka juriidilistele isikutele.